Корисни линкови [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Корисни линкови

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Именик на медијатори 2017

  Новости  | 18.9.2017
  Согласно член 46 ставови 1 и 2 од Закон за медијација (Службен весник на РМ број 188/13, 148/15, 192/15, 55/16) кои го положиле испитот за медијатори и на кои им е издадена Лиценца ... [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА РАБОТНО ВРЕМЕ

  Новости  | 01.9.2017
  Основниот суд Скопје 2 Скопје од 04.09.2017 година работи според следното работно време: [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

  Новости  | 26.5.2017
  Во врска со прашањата по предметот Ро.бр.384/17, Ве известуваме дека денес (26.05.2017 г.), во 10,30 часот беше одржано рочиште за главна расправа... [повеќе]

Сите вести