Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за Агенција за СПИ 2023
Годишен
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC OKTOMVRI 2023 GODINA
Месечен
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC JULI 2023 GODINA.
Месечен
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA TRET KVARTAL 2023 GODINA
Квартален
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC SEPTEMVRI 2023 GODINA
Месечен
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC AVGUST 2023 GODINA
Месечен
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA VTOR KVARTAL 2023 GODINA
Квартален
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC JUNI 2023 GODINA
Месечен
2023
SUMAREN IZVESTAJ ZA MESEC MAJ 2023 GODINA
Месечен
2023
Завршна сметка 2022 г - сметка 3
Годишен
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести