Овластено лице за прием на пријави на укажувачи [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Овластено лице за прием на пријави на укажувачи

Овластено лице за прием на пријави на укажувачи

Емаил сандачето е исклучиво за пријави на укажувачи

 

Заштитено внатрешно пријавување - Внатрешни процедури

Контакт

Христина Палчевска

Фиксен телефон:
02 / 3120 171, 3119 803 - локал 182
Мобилен телефон:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести