СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  27.12.2017
Основниот суд Скопје 2 Скопје, во периодот од јануари заклучно со месец март 2017 година на веб порталот на судот објавил вкупно 303 одлуки. Во текот на останатите месеци објавени се уште 3618 одлуки или во периодот од 01.01.2017 година, заклучно со 27.12.2017 година објавени се вкупно 3921 одлуки.

С О О П Ш Т Е Н И Е

 

 

Основниот суд Скопје 2 Скопје, во периодот од јануари заклучно со месец март 2017 година на веб порталот на судот објавил вкупно 303 одлуки. Во текот на останатите месеци објавени се уште 3618 одлуки или во периодот од 01.01.2017 година, заклучно со 27.12.2017 година објавени се вкупно 3921 одлуки.

 

Со почит,

Основен суд Скопје 2 Скопје  

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_