СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ДО МЕДИУМИ

Новости  |  27.2.2019
С О О П Ш Т Е Н И Е Д О М Е Д И У М И Поради поголемиот интерес на медиумите, Ве известуваме дека рочиштето по предметот П5 – 61/18 е закажано за ден 12.04.2019 година, во 12,00 часот, судница 9 на II кат.

                                               

                                    С О О П Ш Т Е Н И Е  Д О  М Е Д И У М И

 

 

 

 

            Поради поголемиот интерес на медиумите, Ве известуваме дека рочиштето по предметот П5 – 61/18 е закажано за ден 12.04.2019 година, во 12,00 часот, судница 9 на II кат.

 

 

 

                                                                                    Со почит,

                                                                        Основен суд Скопје 2 Скопје

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_