РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ

Новости  |  12.12.2019
РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ Во врска со објавениот јавен оглас број - 5/2019 на Основен граѓански суд Скопје

РАНГ ЛИСТИ НА ВИСОКООБРАЗОВНИ УСТАНОВИ

 

Во врска со објавениот јавен оглас број - 5/2019 на Основен граѓански суд Скопје, за вработување на 1 (еден) судски службеник на неопределено време, ранг листите на високообразовните установи во Република Северна Македонија и надвор од Република Северна Македонија може да се преземат на следните линкови:

Домашна ранг-листа

Странски ранг-листи

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_