Конечна ранг листа бр3 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа бр3

Новости  |  30.5.2019

РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

ОСНОВЕН ГРАЃАНСКИ СУД СКОПЈЕ

07. Су.бр.59/19-9

28.05.2019 година

СКОПЈЕ       

 

 

          КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА   НА   КАНДИДАТИ  СО ВКУПЕН БРОЈ БОДОВИ 

 

 

ЗА РАБОТНО МЕСТО БР.3 Виш судски референт – извршител во писарница – Категорија Г, ниво Г-2

 

 

 

 

            1.Шифра:  4/2018-42  Бодови : 79,1

            2. Шифра:  4/2018-33   Бодови : 75,35

            3.Шифра:  4/2018-16   Бодови : 74,7

 

 

 

 

                                               

                         Комисија за слекција за вработување за работното место бр.3    

           Виш судски референт извршител во писарница – Категорија Г, ниво Г-2

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_