Конечна ранг листа бр5 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа бр5

Новости  |  30.5.2019

РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

ОСНОВЕН ГРАЃАНСКИ СУД СКОПЈЕ

07. Су.бр.61/19-9

28.05.2019 година

СКОПЈЕ       

 

 

 

КОНЕЧНА РАНГ - ЛИСТА   НА   КАНДИДАТИ  СО ВКУПЕН БРОЈ БОДОВИ 

 

 

ЗА РАБОТНО МЕСТО БР.5 Помлад судски референт – доставувач – Категорија Г, ниво Г-4

 

 

 

 

            1.Шифра:  4/2018-15   Бодови :71,1

            2. Шифра:  4/2018-58  Бодови : 70,75

           

 

 

 

 

                                               

                         Комисија за слекција за вработување за работното место бр.5    

         Помлад судски референт- доставувач – Категорија Г, ниво Г-4

           

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_