СООПШТЕНИЕ ЗА РАБОТНО ВРЕМЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА РАБОТНО ВРЕМЕ

Новости  |  01.9.2017
Основниот суд Скопје 2 Скопје од 04.09.2017 година работи според следното работно време:

ОСНОВЕН СУД СКОПЈЕ II СКОПЈЕ

                      С К О П Ј Е

 

С О О П Ш Т Е Н И Е

         

            Основниот суд Скопје 2 Скопје од 04.09.2017 година работи  според следното работно време:

 

            - Работно време од 07.30 часот до 15.30 часот,

            - Пауза од 11.00 часот до 11.30 часот,

            - Работа со странки од 8.30 часот до 14.00 часот.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_