СО О П Ш Т Е Н И Е [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СО О П Ш Т Е Н И Е

Risi  |  8 Maj 2019
Почитувани, Основниот суд Скопје II Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија донесе одлука со која 7 мај (вторник) е определен за неработен ден.

СООПШТЕНИЕ ДО ЈАВНОСТА

 

Почитувани,

 

Основниот суд Скопје II Скопје, Ве известува дека Владата на Република Северна Македонија донесе одлука со која 7 мај (вторник) е определен за неработен ден.

 

Сите закажани рочишта за 7 мај (вторник), ќе бидат презакажани за денот кој од страна на Владата на Република Северна Македонија ќе биде определен за одработување на неработниот ден.

 

Со почит,

Основниот суд Скопје II Скопје

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_