Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Струга

Струшки Кепенци бб.
Емаил:  info@osstruga.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

046/782610

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

046/784390

Технички секретар на Претседателот на судот - факс

046/784391

Администратор на судот (секретар на судот)

046/782610- локал(135)
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести