Одлуки за избор по ИНТЕРЕН ОГЛАС број 1/2020 за унапредување на судски службеник во Основен суд Струга [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлуки за избор по ИНТЕРЕН ОГЛАС број 1/2020 за унапредување на судски службеник во Основен суд Струга

News  |  Jan 27, 2021
Одлуки за избор по ИНТЕРЕН ОГЛАС број 1/2020 за унапредување на судски службеник во Основен суд Струга
   


Decision search

Court
Case number
Date
_