Вонредна состојба-ОСНОВЕН СУД СТРУГА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Вонредна состојба-ОСНОВЕН СУД СТРУГА

Risi  |  1 Pri 2020
Вонредна состојба-Уредба со законска сила за раковите во судските постакпи за време на вонредна состојба и постапувањетона судовите и јавните обвинителстава
   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_