Годишен план за управување со движењето на предметите [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен план за управување со движењето на предметите

Risi  |  27 Shk 2020
Годишен план за управување со движењето на предметите во судот и спречување на создавање и намалување на азостатокот на нерешени предмети и застојот на движењето на предметите во судот
   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_