Основни информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основниот суд Струмица

ул. Ленинова бр. 34, Струмица

Контакт телефони

Телефонска централа

034 346 662

Технички секретар на Претседателот на судот - телефон

034 346 663

Факс

034 346 674

Администратор на судот (секретар на судот)

034 346 663 локал 115

Кривичен оддел

034 346 663 локал 108

Граѓански оддел

034 346 663 локал 108

Прекршочен оддел

034 346 663 локал 107

Стопански оддел

034 346 663 локал 107
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести