Резултати од испитот во врска со огласот за вработување на сметководител и информација за интервју [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од испитот во врска со огласот за вработување на сметководител и информација за интервју

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  28.1.2019


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_