Одлука за иабор на сметководител [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за иабор на сметководител

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  01.2.2019
Донесена е одлука за избор на сметководител
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_