Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Во Основен суд Велес од страна на Претседателот на судот за спроведување на лицата со инвалидност и овозможување на полесен пристап до информации, нивните права и обврски во судот е назначен Горан Тасевски.

За заменик на Горан Тасевски е назначен Ѓорѓи Стефанов.

 

Контакт

Горан Тасевски

Фиксен телефон:
043 233 622 локал 112
Мобилен телефон:
075 423 983

Ѓорѓи Стефанов

Фиксен телефон:
043 233 622 локал 112
Мобилен телефон:
075 318 818

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести