Слободен пристап до информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Слободен пристап до информации

Основен суд Велес согласно Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер  (Сл. весник на РСМ бр.101 од 22.05.2019 година) за службени лица за посредување со информации од јавен карактер ги определи судскиот советник Анче Андонова и судскиот советник Љуба Андоновска.

 

 


 Преземање

Контакт

Анче Андонова и Љуба Андоновска

Фиксен телефон:
043 233 622
Мобилен телефон:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести