Полугодишен извештај - прва половина, 2022 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Полугодишен извештај - прва половина, 2022 година

News, Press realeses  |  Jul 13, 2022
Полугодишен извештај за 2022 година.

Објавен е полугодишниот извештај за работењето на Основен суд Виница, за прво полугодие на 2022  година. Истиот можете да ги погледнете на оваа страница или директно тука.

   


Decision search

Court
Case number
Date
_