Дополнување на резултати од административна селекција по интерен оглас за вработување, број 1/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Дополнување на резултати од административна селекција по интерен оглас за вработување, број 1/2021

Njoftime, Risi  |  22 Qer 2022
Дополнување на резултати од административна селекција

 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_