Квартален извештај - второ тромесечје на 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Квартален извештај - второ тромесечје на 2020 година

Risi, Njoftim për opinionin  |  9 Kor 2020
Објавен е кварталниот извештај за второто тромесечје на 2020 година.

Кварталниот извештај за работењето на Основен суд Виница, за второто тромесечје на 2020 година. Истиот можете да ги погледнете на оваа страница или директно тука.

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_