Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Известување од 129-та седница одржана на ден 06.02.2019 година
2019
Одлука за усвојување на Програма за работа на Судски буџетски совет за 2019 година
2019
Одлука за измена на Одлука за спроведување групни јавни набавки за 2019 година
2019
Одлука за одобрување на средства на Врховниот суд на Република Македонија за одржување на информатичко-комуникациската технологија
2019
Одлука за измена и дополнување на Годишна програма за капитални расходи од буџет-Судска власт за 2019 година
2019

Најнови вести


Сите вести