Судски буџет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Судски буџет

Година
Опис Година Преземање
Заклучок во врска со барање од ОС Кратово СУ-02 бр.10/23-31 од 09.04.2024 година
2024
Заклучок во врска со барање од судија д-р Верка Костова од ОС Тетово
2024
Одлука за одобрување на дополнителни средства на Основен граѓански суд Скопје за реализација на јавна набавка
2024
Одлука за необезбедување средства за исплата на додатоци на плата за месец 05/2024 година за судска служба
2024
Одлука за необезбедување средства за исплата на додатоци на плата за месец 05/2024 година за судии и членови на ССРСМ
2024
Прва<12345...>Последна