Соопштение во врска со 198-та седница на Судски буџетски совет [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение во врска со 198-та седница на Судски буџетски совет

Соопштенија за јавност  |  30.3.2023

 

СООПШТЕНИЕ

 

Ве известуваме дека заради потребата од обезбедување дополнителни материјали кои се неопходни за расправање и одлучување по однос на точките од дневниот ред, закажаната 198-та седница на Судски буџетски совет нема да се одржи.

По обезбедување на материјалите, седницата ќе биде закажана веднаш.