Deklaratë solemne të kryetarëve të sapozgjedhur në Gjykatën e Apelit Shtip, Gjykatën e Apelit Gostivar në Gjykatën Themelore Kratovë dhe gjykatës në Gjykatën Themelore Kavadar [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Deklaratë solemne të kryetarëve të sapozgjedhur në Gjykatën e Apelit Shtip, Gjykatën e Apelit Gostivar në Gjykatën Themelore Kratovë dhe gjykatës në Gjykatën Themelore Kavadar

Njoftim për opinionin  |  29 Dhj 2020

KUMTESË

Sot në selin dhe e Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut. Kornelia Dafëçeva i sapozgjedhuri kryetar në Gjykatën e Apelit Shtip, Bekim Mehmeti i sapozgjedhuri kryetar në Gjykatën e Apelit Gostivar, Miroslav Georgievski i sapozgjedhuri kryetar në Gjykatën Themelore Kratovë dhe Eva Dimitrov –Kuzev i sapozgjedhur gjykatës në Gjykatën Themelore Kavadar dhanë  kanë dhënë Deklaratë solemne para Kryetarit dhe anëtarve të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut.