Соопштение за 198-та седница на Судски буџетски совет - 31.03.2023 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за 198-та седница на Судски буџетски совет - 31.03.2023 година

Соопштенија за јавност  |  30.3.2023

 

СООПШТЕНИЕ

 

Судскиот буџетски совет известува дека 198-та седница ќе се одржи на ден 31.03.2023 година (петок) со почеток во 10:30 часот.

Седницата ќе се одржи во просториите на Судски совет на Република Северна Македонија.