Соопштение [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение

Соопштенија за јавност  |  07.12.2022

СООПШТЕНИЕ

    Судскиот совет на Република Северна Македонија известува дека продолжение на 421-та седница ќе се одржи на 12.12.2022 година во 12.00 часот.