Соопштение [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение

Новости, Соопштенија за јавност  |  13.9.2023

 

 

СООПШТЕНИЕ

 

Продолжението на денешната 454-та седница на Судскиот совет на РСМ ќе се одржи  на 14 септември 2023 година (четврток) со почеток во 11:00 часот