Управен суд Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Најнови вести

 • Новости  | 24.7.2020 | Управен суд

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Управен суд ги одби тужбите од сите политички партии [повеќе]
 • Новости  | 24.7.2020 | Управен суд

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Интервјуто на Претседателот на Управен суд Г-дин Бурим Сејдини за телевизија 21tv [повеќе]
 • Новости  | 24.7.2020 | Управен суд

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНА РАСПРАВА

  Управниот суд ја информира јавноста дека денешните јавни расправи по поднесените тужби од политичките партии: ВМРО-ДПМНЕ и Коалиција “Обнова на Македонија”, Единствена Македонија и Коалиција “Никогаш Северна само Македонија” и Демократи [повеќе]
 • Новости  | 23.7.2020 | Управен суд

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНА РАСПРАВА

  Управниот суд ја информира јавноста дека закажаната јавна расправа по тужбата поднесена од МОРО-Работничка партија [повеќе]
 • Новости  | 23.7.2020 | Управен суд

  СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНА РАСПРАВА

  Управниот суд ја информира јавноста дека закажаните јавни расправи по поднесените 101 тужба на Политичката партија Левица, една тужба на Политичката партија Социјалдемократска Унија и една тужба на Политичката партија Демократи [повеќе]

Сите вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_