Поднеси претставка [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Претставкии

Број на предмет*
Судија*
Својство*

Подносител

Име и презиме*
Адреса*
Контакт телефон*
Емаил*
Текст на представка*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 01.12.2021
  Се известуваат странките дека јавни седници и расправи по предметите Упр.бр.1684/21, Упр.бр.1160/21, У-3.бр.345/20, У-3.бр.330/20 и У-3.бр.140/21 закажани за деновите 01.12.2021 и 02.12.2021 година, кај судијата Габријела Михајловска, се одлагаат [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 23.11.2021
  Тужбата на тужителот Коалиција АЛИЈАНСА за АЛБАНЦИТЕ и АЛТЕРНАТИВА , изјавена против Решението на Државна изборна комисија УП1 бр. 11-240 [повеќе]
 • СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

  Новости  | 23.11.2021
  Тужбата на тужителот Коалиција АЛИЈАНСА за АЛБАНЦИТЕ и АЛТЕРНАТИВА, изјавена против Решението на Државна изборна комисија УП1 бр. 11-241 [повеќе]

Сите вести