Одлуки за избор на кандидати по оглас број 2/21 - за работни места под бр. 1, 2, 3, 4 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_