СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  13.1.2020
Управниот суд, ја известува пошироката и стручната јавност, дека примената на новиот Закон за управни спорови

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_