Известување за отворен ден во Управен суд по повод Европскиот ден на правдата [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за отворен ден во Управен суд по повод Европскиот ден на правдата

Новости  |  26.9.2019
По повод Европскиот ден на правдата, 25ти Октомври 2019 година (петок) е отворен ден за граѓаните на Република Северна Македонија во Управен суд
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_