ОДЛУКИ ЗА ИЗБОР ЗА ВРАБОТУВАЊЕ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

ОДЛУКИ ЗА ИЗБОР ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

Новости  |  04.9.2019
Одлука за избор за вработување по јавен оглас бр.2/2019 - Помлад судски референт - извршител во писарница

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_