СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  23.1.2020
Присуство на Претседателот на Управен суд на настанот „Отворено судство“

 Претседателот на Управен суд зема учество на настанот „Отворено судство“ кој се одржа во хотелот Арка на ден 22.01.2020 година

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_