Известување за учество на конференција [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за учество на конференција

Новости  |  25.9.2019
Институтот за правни и политички истражувања во партнерство со Амбасадата на САД во Република Северна Македонија и Амбасадата на Кралството Холандија во Република Северна Македонија, на ден 25.09.2019 година во хотел "Александар Палас" Скопје, организираат Завршна конференција на проектот "Правна заштита на избирачките права", на која зема учество Претседателот на Управен суд, Бурим Сејдини.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_