СООПШЕНИЕ ЗА ЈАВНА УСНА РАСПРАВА [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШЕНИЕ ЗА ЈАВНА УСНА РАСПРАВА

Новости, Соопштенија за јавност  |  05.7.2017
На ден 06.07.2017 година со почеток во 10.00 часот

СООПШЕНИЕ ЗА ЈАВНА УСНА РАСПРАВА

На ден 06.07.2017 година со почеток во 10.00 часот во канцеларија 6 ќе се одржи јавна усна расправа по тужба У-6.бр.476/16.

Тужен орган: Министерство за финансии Царинска управа

Тужител:Фени Индустри

 

Претседател на совет

Судија Рамије Абдурахими Цара 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_