Конечна ранг листа на кандидати по јавен оглас бр.4/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг листа на кандидати по јавен оглас бр.4/2019

Новости  |  02.12.2019

КОНЕЧНА РАНГ ЛИСТА

 

 

 

 

 

     

 

Самостоен Судски референт –Сметководител - Категорија Г, Ниво Г1 - 1 (еден) извршител

 
           
           
           

Реден
број

Шифра на кандидат

Вкупен број на бодови
освоени од
административна
селекција

Вкупен број на
бодови освоени
од испит

Вкупен број на
бодови освоени
од интервју

Вкупно

1

us 04-19/19

           27,4

 38,75

 20,00

86,15

             

 

 

 

 

Комисија за избор на судски службеници при Управен суд

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_