Одлука за избор на вработување [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на вработување

Новости  |  21.1.2020
Одлука за избор за вработување по јавен оглас бр.5/2019 - Раководител на стручно - правна служба

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_