Резултати по дополнително спроведениот испит за судски службеник по Јавен оглас бр.2/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати по дополнително спроведениот испит за судски службеник по Јавен оглас бр.2/2020

Известувања  |  30.12.2020
Резултати по дополнително спроведениот испит за судски службеник по Јавен оглас бр.2/2020 за работно место Самостоен судски советник - Категорија Б, ниво Б1 – 1 (еден) извршител
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_