Резултати од спроведениот испит за судски службеник по Јавен оглас бр.2/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од спроведениот испит за судски службеник по Јавен оглас бр.2/2020

Новости  |  14.12.2020
Резултати од спроведениот испит за судски службеник по Јавен оглас бр.2/2020 за работно место Самостоен судски советник - Категорија Б, ниво Б1 – 1 (еден) извршител

 

Листи-прилози од спроведениот испит за судски службеници по Јавен оглас бр.2/2020 и информација за денот и часот на одржување на интервјуто  

 

         Самостоен судски советник - Категорија Б, ниво Б1  – 1 (еден) извршител
 

         

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_