Соопштение за јавноста [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавноста

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  29.4.2024
Се известува јавноста, дека судечкиот совет на Вишиот управен суд донесе одлука по предметот УРПЖ.бр.113/2024 година и истата ќе биде објавена на веб порталот на Виш управен суд.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_