Известување во врска со постапка за вработување на судски службеници по Јавен оглас бр. 1/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување во врска со постапка за вработување на судски службеници по Јавен оглас бр. 1/2021

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  09.2.2022
На ден 10.02.2022 година, веднаш по полагањето на двата дела од испитот за судски службеник, прегледување на резултатите и нивно рангирање, ќе се спроведе интервју со кадидатите кои го положиле испитот.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_