Известување за присуство на Конференција [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за присуство на Конференција

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  28.5.2019
Претседателот на Виш управен суд, Лидија Ивановска на ден 23.05.2019 година во Хотел Арка – Скопје, присуствуваше на Конференција Поглавје 23 Македонското сидро или едро, организирана во рамките на Проектот Мрежа 23-вмрежување за влијание, финасиран од Амбасадата на Кралството Норвешка во Белград и Балканскиот фонд за демократија
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_