Интерен оглас за кариерно унапредување на судски службеник [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Интерен оглас за кариерно унапредување на судски службеник

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  16.12.2021
Вишиот управен суд обајвува Интерен оглас 1/2021 за кариерно унапредување на 1 (еден) судски службеник
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_