Одлука за избор на кандидат по Интерен оглас за кариерно унапредување бр. 1/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на кандидат по Интерен оглас за кариерно унапредување бр. 1/2021

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  23.12.2021
По спроведена постапка во врска со објавениот интерен оглас бр.1/2021 од 16.12.2021 година, за кариерно унапредување на судски службеник во Вишиот управен суд, Претседателот на Виш управен суд донесе одлука:
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_