Соопштение за јавноста [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Соопштение за јавноста

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  26.4.2024
Вишиот управен суд ја известува јавноста дека на ден 26.04.2024 година во 10:30 часот, судечкиот совет одржа нејавна седница за одлучување по предметот УРПЖ.бр.113/2024 оформен по жалби против одлука на Управен суд УРП.бр.81/2024
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_