Известување за јавна расправа по предмет УЖ-1.бр.273/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за јавна расправа по предмет УЖ-1.бр.273/2019

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  30.5.2019
Јавната расправа по предметот УЖ-1.бр.273/2019 закажана на ден 03.06.2019 г. со почеток во 11:30 часот ќе се одржи во соба 12 – Сала за состаноци.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_