Известување за потпишување Меморандум [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за потпишување Меморандум

Известувања, Настани  |  04.3.2020
Претседателот на Виш управен суд – Исмета Амет, на ден 02.03.2020 година, потпиша Меморандум за формирање на координативно тело за следење на конзистентноста и подобрување во легислативата.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_